Derby młodzików dla TKM

Młodzicy starsi Towarzystwa Koszykówki Młodzieżowej pokonali w pierwszej rundzie play-off lokalnego rywala Duet Włocławek 68:36.

TKM podszedł do tego meczu bardzo skoncentrowany i od samego początku przeważał na boisku. Pierwsza kwarta zakończyła się ich zwycięstwem (24:6). Następna odsłona gry już nie była tak udana jak poprzednia - tym razem to Duet był lepszy wygrywając kwartę 14:8. Trzecia kwarta była bardzo dobra w wykonaniu młodych koszykarzy TKM, którzy znacznie odskoczyli rywalowi. Ostatnia część spotkania była bardziej wyrównana, jednak mecz zakończył się wysokim zwycięstwem drużyny TKM.

Trener wyróżnił między innymi Jakuba Snopkowskiego(18pkt.), Filipa Biegalskiego(24pkt.) i Mateusza Krysztoforskiego(9pkt.) Źródło: tkm.wloclawek.pl