Forum › Włocławek

Czy wolno tak postępować? Wyrzucanie artykułów
Czy wolno tak postępować? Wyrzucanie artykułów broniących Prezydenta jest łamaniem praw człowieka. Konkurencyjny do tego, włocławski portal internetowy zaczyna być rubryką polityczną i toleruje wszystko co przeciwko Prezydentowi nawet podpisy nazwiskiem i imieniem Prezydenta obrażające homoseksualistów żeby wzbudzić do niego...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez szujaWłocławek
Poseł Zbonikowski wyraźnie się nudzi.Sam nic nie umie i
Poseł Zbonikowski wyraźnie się nudzi.Sam nic nie umie i poucza innych np. Pana Prezydenta. Jak tam j.angielski p. Pośle. Ale się Pan zaparł i niechce mi odpowiedzieć na moje pytania.Can one freely already discuss with the Lord English. Nara_ziut
Komentarzy2
Wyświetleń804
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~SzujaWłocławek
Co się dzieje we Włocławku?? Miłego słuchania,
Co się dzieje we Włocławku?? Miłego słuchania, konferencja z dzisiaj 15 maja, ale oczywiscie nigdzie nie mozna jej znalezc na wloclawskich stronach. http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/gfx/radiopik/files/Polskie%20Radio%20PiK%20-%20Wl oclawek%20referendum.mp3
Komentarzy0
Wyświetleń751
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez stasiu666Włocławek
MAMY XXI WIEK !!!!!!!!!! Poczta Polska w naszym mieście
MAMY XXI WIEK !!!!!!!!!! Poczta Polska w naszym mieście odnosi wspaniałe sukcesy. Można do nich zaliczyć również to,że list wysłany z inspektoratu ZUS we Włocławku w dniu 09.05 dotarł do adresata zamieszkałego kilkanaście ulic dalej w dniu dzisiejszym t.j.14.05 .Aż pięciu dni potrzebowali pocztowcy na wykonanie "usługi" .Brawo...
Komentarzy2
Wyświetleń852
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~freeWłocławek
poszukuję kontaktu z włocławskim klubem bmw gg 9012180
poszukuję kontaktu z włocławskim klubem bmw gg 9012180
Komentarzy0
Wyświetleń621
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~wszelak mariuszWłocławek
Czy w parku Sienkiewicza zostanie zalozone kiedys oswietlenie?
Czy w parku Sienkiewicza zostanie zalozone kiedys oswietlenie?
Komentarzy0
Wyświetleń728
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~DamianWłocławek
Zaginął piesek Syberian Husky na osiedlu Michelin w nocy z
Zaginął piesek Syberian Husky na osiedlu Michelin w nocy z dnia 3 na 4 maja.792 675 210
Komentarzy1
Wyświetleń834
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Justyna ŚwiątkowskaWłocławek
a widzicie co na moscie sie dzieje?miesiąc od rozpoczecia a
a widzicie co na moscie sie dzieje?miesiąc od rozpoczecia a oni nawet o pół przęsła sie nie przesuneli pewnie o kilka lat sie przedłuzy ten remont .wydaje mi sie ze taka spektakularna inwestycja powinna byc w jakis sposób raportowana ,ale nie nie to nie w naszym miescie i nie za tego króla,a co do ulic wracając os.kazimierza wielkiego...
Komentarzy2
Wyświetleń928
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~zacozajajcoWłocławek
Wiadością o połączeniu Ul.Komunalnej z Cmentarną władze
Wiadością o połączeniu Ul.Komunalnej z Cmentarną władze miasta próbuja nas pocieszyć,ale to i tak nie spowoduje rozładowania korków od chwili uruchomienia OBI. Częsciowo tą sytuację mogłoby rozwiązać uruchomienie sygnalizacji świetnej przy wylocie Komunalnej do Chopina,ale chyba na obecnym etapie projektów nikt tego nie...
Komentarzy0
Wyświetleń654
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~@@@@Włocławek
Wręcz przeciwnie jest całkiem super dla niezdowolonych
Wręcz przeciwnie jest całkiem super dla niezdowolonych polecam pravo
Komentarzy0
Wyświetleń649
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~leszek skowronWłocławek
http://wiadomosci.onet.pl/1743431,11,item.html trochę
http://wiadomosci.onet.pl/1743431,11,item.html trochę kultury !!!
Komentarzy0
Wyświetleń685
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~CzłekWłocławek
Podoba mi sie to ze sa w podstawowkach nowe boiska alez czy
Podoba mi sie to ze sa w podstawowkach nowe boiska alez czy nie mozna wybudowac takiego boiska w gim 14 ?? tam jest potrzebny remont niech pomysla tez o gimnazjach a nie tylko o podstawowkach !!!!!!! Dziekuje
Komentarzy1
Wyświetleń722
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Agnieszka DabrowiczWłocławek
"... piosenka o 1-wszym maja,piosenka o święcie ludowych
"... piosenka o 1-wszym maja,piosenka o święcie ludowych mas..." Pamiętacie ,Stare Zgredy tę piosenkę,młodość, radość, nadzieję ...? A potem przyszły"jednakowe żołądki",które póżniej w większości wylądowały na różnych zasiłkach i zapomogach a miód zjadają nieliczni.Sami,na własne życzenie,na własnych karkach...
Komentarzy0
Wyświetleń724
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~wernyhoraWłocławek
Uwaga na białe samochody. Około godziny 17 na parkingu
Uwaga na białe samochody. Około godziny 17 na parkingu Wiślanina i Galerii Milenium mój samochód został uszkodzony i porysowany przez biały samochód, którego kierowca zwiał. Życzę kierowcy tego samochodu żeby na najbliższym takim parkingu ktoś jemu przejechał wszystkie drzwi i zderzaki, oraz żeby rozwalił sobie łeb o...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~RyszardWłocławek
Co z ciepłem?????? Dlaczego MPEC nie powiadomił
Co z ciepłem?????? Dlaczego MPEC nie powiadomił wcześniej o planowanym wyłączeniu ciepła??? Takiej sytuacji jeszcze nie było. Czy fakt ,że MPEC jest monopolistą nie upoważnia do wcześniejszego przygotowania mieszkańców miasta do braku ciepła i ciepłej wody?????????? Ktoś za to powinien ponieść konsekwencje,na czele z nowym...
Komentarzy2
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~egoWłocławek
Ostatnio zostałem spisany przez patrol Policji przed
Ostatnio zostałem spisany przez patrol Policji przed własnym blokiem ok. godziny 20.30. Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu ci panowie maja prawo zawracać mi głowę przy moim własnym domu o tak wczesnej porze? Dodam tylko że siedziałem z dziewczyną na ławce, a znajomi grali obok w kosza. CO TO JEST, MIASTO POLICYJNE? Nie zgadzam się na...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~StefanWłocławek
Dzisiaj,pierwszy raz byłem w nowej siedzibie ZUS we
Dzisiaj,pierwszy raz byłem w nowej siedzibie ZUS we Włocławku.Podróż długa i kosztowna ale to wszystko rekompensuje przestrzeń w jakiej oczekuje się na załatwienie sprawy.Tej wygody nie da się porównać z klitką na Placu Wolności. Dobrym duszkiem jest Pani prowadząca punkt informacyjny.Ta ciemnowłosa Pani naprawdę zasługuje na...
Komentarzy3
Wyświetleń984
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~zygmuntWłocławek
Byłem na dyskotece w Piekarni.Oprócz piwa i beznadziejnej
Byłem na dyskotece w Piekarni.Oprócz piwa i beznadziejnej muzyki-/w kółko to samo/ wielka lipa ! Myśle że powinni zakupić jakiś lepszy sprzęt bo nasza młodzież ogłuchnie a dyskdżokej niech puszcza muzykę różną !!
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~zbyszekWłocławek
Nie idźcie tą drogą !!! 2 maja obchodzimy po raz
Nie idźcie tą drogą !!! 2 maja obchodzimy po raz piąty Dzień Flagi. Święto to ma za zadanie popularyzację wiedzy o polskiej tożsamości i symbolach narodowych. Początek maja jest niewątpliwie czasem, gdy polskie flagi są wyjątkowo dobrze eksponowane. 1 maja mamy Święto Pracy i rocznicę akcesji Polski do Unii...
Komentarzy4
Wyświetleń982
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Dotyczy art. " Kawalek Brzescia umarl" ktory ukazal sie w por
Dotyczy art. " Kawalek Brzescia umarl" ktory ukazal sie w por talu za"Nowosciami Wloclawka" Krew mnie zalewa jak czytam ze aby dostac z unni pieniadze za likwidacje cukrowni,trzeba zdemontowac urzadzenia i rozebrac budynki [inaczej mowiac trzeba je zniszczyc]. Do tego mozna zmusic biednego Polaka. Gdzie rozsadek,niech sobie...
Komentarzy0
Wyświetleń641
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ZbyszekWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA