Forum › Włocławek

Nareście świerza oferta z PUP wiadomo włocławek
Nareście świerza oferta z PUP wiadomo włocławek rozwojowe miasto dla niewolników .
Komentarzy1
Wyświetleń693
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~RabanWłocławek
Za rok miasto będzie mogło pochwalić się dwoma basenami.
Za rok miasto będzie mogło pochwalić się dwoma basenami. Remont krytej pływalni "Delfin" ruszył już pełną parą. Przepraszam, tutaj coś małymi literkami napisane. W Inowrocławiu.
Komentarzy2
Wyświetleń797
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Włocławek umiera.Jedyna rozrywka sa sobotnie zakupy W Realu
Włocławek umiera.Jedyna rozrywka sa sobotnie zakupy W Realu albo innym supermarkecie;/ Wystarczy pojechac do Płocka zeby sie dobrze pobawic tam imprezy sa co sobote i niedziele......a u nas pozal sie boze;/
Komentarzy3
Wyświetleń970
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~....Włocławek
Szanowni Internauci, sprawa basenu rozgrzewa wszystkich do
Szanowni Internauci, sprawa basenu rozgrzewa wszystkich do czerowności i nie ma co sie dziwić,bowiem takiej głupoty jaką uczyniono na ostatniej sesji głosami Pisu, Po i wwsu świat nie widział dawno. Ale do rzeczy.Jeśli patrzymy merytorycznie na sprawe a nie politycznie, to dziwi postawa PO bowiem to partia hołująca własności prywatnej,...
Komentarzy0
Wyświetleń616
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~AntypopisowiecWłocławek
tak do waszej wiadomości... cała ta akcja prawicy jest
tak do waszej wiadomości... cała ta akcja prawicy jest inspirowana przez jednego człowieka, posła z Włocławka (wszyscy wiemy o kogo chodzi) który sam nic nie robi dla miasta i jeszcze innych do tego namawia. Dziękujemy Szanowny Panie Pośle za wkład w rozwój naszego miasta. :D :D :D
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Gall AnonimWłocławek
Honor utopili w basenie? Żartowałem. Żeby coś utopić,
Honor utopili w basenie? Żartowałem. Żeby coś utopić, to trzeba najpierw to mieć. Obejrzałem pierwszą część retransmisji 18. sesji Rady Miasto. Ten żałosny spektakl nie był dla mnie zaskoczeniem. Pisałem o tym wcześniej, że piątkowa deklaracja uczestników umowy dżentelmeńskiej poparcia uchwały w sprawie utworzenia spółki...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Nie bedzie basenu! Wspaniali rani zablokowali wczoraj
Nie bedzie basenu! Wspaniali rani zablokowali wczoraj możliwość budowy nowego basenu w mieście. i my tym darmozjadom pensje płacimy!! przecież to woła o pomste do nieba!! My chcemy basenu!! UWAGA WYBORCY WSZYSCY RADNI PIS, WWS I PO GŁOSOWALI PRZECIWKO BUDOWIE NOWEGO BASENU. PAMIĘTAJMY O TYM PRZY NASTEPNYCH WYBORACH, ONI NIE ROBIĄ NIC...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~DirtyWłocławek
Chciałem pochwalić Galerię na Poddaszu - Włocławek, ul.
Chciałem pochwalić Galerię na Poddaszu - Włocławek, ul. Pułaskiego za świetny pomysł na zajęcia manualne dla dzieci. W trakcie zajęć dziecko rozwija swoją wyobrażnię oraz doskonali umiejętności manuale (wycinanie, naklejanie, malowanie, szycie). Polecam rodzicom zapisanie swoich pociech na takie zajęcia.
Komentarzy0
Wyświetleń595
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~zadowolony rodzicWłocławek
PiSportal? Włocławskie prawicowe ugrupowania zakładają
PiSportal? Włocławskie prawicowe ugrupowania zakładają nowy portal informacyjny w naszym mieście (PiS oraz cała reszta pseudopolityków z włocławskich pseudougrupowań). Panowie, te waszą PiS-owsko-hitlerowską propagande to już przerabialiśmy i dzięki Bogu już nie musimy. Jak myślicie, że ktoś to "łyknie", to niepoprawni z was...
Komentarzy2
Wyświetleń840
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~ElaWłocławek
Zaginął dowód osobisty na dane: Adam Michalak zamieszkały
Zaginął dowód osobisty na dane: Adam Michalak zamieszkały Letnia 34D. Dokument ten jest mi niezwykle potrzebny, bo w poniedziałek mam wyjazd za granice. Uczciwego znalazce proszę o kontakt pod nr. tel. 508703344 lub tez przez email: [email protected] numer gg 696752. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Komentarzy0
Wyświetleń689
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Adam MichalakWłocławek
Na ul. 3-go Maja w sklepie 5-10-15 (przy szkole
Na ul. 3-go Maja w sklepie 5-10-15 (przy szkole tańca)kupiliśmy córce śliczne różowe buciki,cena niewygórowana bo tylko 15zł. Ale nie w tym rzecz, otóż te buciki "wytrzymały" kilka dni. Poszliśmy więc dziś w sprawie reklamacji i tu zdziwienie, pani przy kasie poinformowała nas że reklamować można towar o wartości tylko powyżej...
Komentarzy2
Wyświetleń903
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~rodziceWłocławek
Słyszałam ze ma byc nowa telewizja w miescie SLD24
Słyszałam ze ma byc nowa telewizja w miescie SLD24
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~No i co komuszkiWłocławek
Czy ma dojść do tragedii na skrzyżowaniu ulic Chopina -
Czy ma dojść do tragedii na skrzyżowaniu ulic Chopina - Królewiecka - Starodębska- Warszawska? Dzisiaj o godzinie 17,41 autobus nr 456 od strony Warszawskiej jechał sobie na czerwonych światłach - zielone było już dla pieszych przy poczcie.To nie jest jedyny przypadek, kiedy łamane są przepisy przez kierowców MPK.Kto odpowiada za...
Komentarzy1
Wyświetleń812
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~SteniaWłocławek
witam wszystkich odwiedzajacych... kto odpowie na pytanie
witam wszystkich odwiedzajacych... kto odpowie na pytanie ,ktore ja zadaje sobie od czterech lat...po co jest siatka odgradzajaca niecke basenu od widowni?w jakim celu ja powieszono? patrzec tylko jak jakies dziecko urwie sobie raczke? gdzie jest sanepit? w rejonie mowia o nas -malpi raj..poza tym siatka jest ochydna i brudna!!!! moze pani...
Komentarzy1
Wyświetleń804
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez 6666Włocławek
Kim jest J. Stocki? W lokalnej, darmowewj gazetce (Puls
Kim jest J. Stocki? W lokalnej, darmowewj gazetce (Puls Regionu) ukazuja sie komentarze tego czlowieka (swoją drogą, słabiutkie zarówno w forme jak i treść). W ostatnim numerze wsiadł (tak, tak, jego ulubionym zajęciem jest zwykłe bicie piany) na K. Grządziela. Pytam się jakim prawem taki gość, który dla nikogo nic pożytecznego nie...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~DirtyWłocławek
Najpierw spalono bibloitekę. Co jakiś czas podpalany jest
Najpierw spalono bibloitekę. Co jakiś czas podpalany jest śmietnik koło banku.Niedawno spłonęły samochody. Wczoraj podpalono śmietnik znowu koło banku. Trwa to długo. Praca operacyjna policji w tym przypadku nie zasługuje na specjalną pochwałę. Czekamy na tragedię ,prawda???????????????????
Komentarzy0
Wyświetleń697
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~szujaWłocławek
Dziś mialo miejsce zakńczenie klas szóstych w słynnej
Dziś mialo miejsce zakńczenie klas szóstych w słynnej Szkole Podstawowej o której wypisuja wszystkie gazety.Dyrekcja wysiliła się na tyle aby wynagrodzić tylko dzieci które mają same piątki od gory do dołu oraz sportowców .Byłem zniesmaczony ,gdyż moje dziecko badzo się staralo i średnią ocen mialo powyżej 5 ,a jednak szanowna...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~sławekWłocławek
Przydało by sie czymś zajać Włocławiaków bo nadhcodzą
Przydało by sie czymś zajać Włocławiaków bo nadhcodzą wakacje i ludzie będą całymi dniami siedzieć w domach :| czas pomyśleć o Tym !
Komentarzy0
Wyświetleń555
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Jasiu RogerskiWłocławek
Brawo Włocłavia, nareszcie 3 liga jest nasza!
Brawo Włocłavia, nareszcie 3 liga jest nasza!
Komentarzy0
Wyświetleń673
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~100% WŁOCŁAVIAWłocławek
CHCE POWIEDZIEC ZE W NASZYM MIESCIE SIE NIC NIE DZIEJE JEST
CHCE POWIEDZIEC ZE W NASZYM MIESCIE SIE NIC NIE DZIEJE JEST NUDNO I W OGOLE NIE CHCE SIE WYCHODZIC Z DOMU. ZWŁASZCZA W NIEDZIELE. NAPRAWDE FAJNE KLUBY I RESTAURACJE SA ZAMKNIETE. SZKODA BO MOZNA BY WTEDY ZMNIEJSZYĆ BEZROBOCIE. UWAŻAM ŻE KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ. NIECH NASZE WŁADZE W KOŃCU SIE WYKAZA.
Komentarzy1
Wyświetleń753
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ewelinkaaaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA