Forum › Włocławek

czy to prawda,że na Zazamczu w rejonie ul.Chocimskiej
czy to prawda,że na Zazamczu w rejonie ul.Chocimskiej budują super market budowlany Bobi czy Obi?Jadąc autobusem słyszałam taką rozmowę.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~BasiaWłocławek
Witam wszystkich. Może to nie typowe miejsce na moje
Witam wszystkich. Może to nie typowe miejsce na moje pytanie,ale nie wiem gdzie zasięgnąć porady. Otóż chciałem się dowiedzieć gdzie we Włocławku można założyć dobrą instalację gazową do samochodu? Proszę zorientowanych o pomoc i z "góry" dziękuję.
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~szoferekWłocławek
HYMN ZWYCIĘSTWA patrz Wiadomości - Ministerstwo Skarbu w
HYMN ZWYCIĘSTWA patrz Wiadomości - Ministerstwo Skarbu w sprawie cukrowni. No to dowiedzieliśmy się tej prawdziwej prawdy o tym jak kujawsko-pomorscy parlamentarzyści walczą o miejsca pracy, jak walczą z bezrobociem. Jednym słowem walczą - "Razem tworzymy lepszą przyszłość - By żyło się lepiej. Wszystkim". - Tylko jakim...
Komentarzy0
Wyświetleń657
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Panie Grządziel niech Pan buduje co jest zaplanowane.We
Panie Grządziel niech Pan buduje co jest zaplanowane.We Włocławku mieszkają sami malkontenci nic im się nie podoba.Ludzi w taki sposób to my się cofamy .Brawo Panie Grządziel ,że ma Pan takie plany.Budować ,będą Panu wdzięczni mądrzy ludzie Szanujmy ludzi z inicjatywą i wspaniałymi pomysłami. Pozdrawiam
Komentarzy1
Wyświetleń800
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Anna StrzeleckaWłocławek
To nie Włocławek jest dziwny a mieszkańcy są upierdliwi i
To nie Włocławek jest dziwny a mieszkańcy są upierdliwi i sami nie wiedzą czego chcą.Może niczego nie budować, niech Włocławek zostanie wielką wsią. Pieski będą mogły się załatwiać gdzie chcą,pomyje wylewać będzie można na ulicę, pijaczka nikt nie ruszy - bo to swojski widok. Czy to tak ma wyglądać miasto w XXI...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~StachaWłocławek
Dziwny ... teeeen ... Włocławek Przeczytałem
Dziwny ... teeeen ... Włocławek Przeczytałem artykuł „Galeria mydlana” (Gazeta Kujawska z 18-04-2008 czyli dzisiaj). Nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać. Śmiać się z idiotycznego pomysłu blokowania inwestycji, na które czeka większa część mieszkańców Włocławka czy płakać nad pożałowania...
Komentarzy2
Wyświetleń884
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Chciałabym zwrócić uwagę na nie wybierane scieki nie są
Chciałabym zwrócić uwagę na nie wybierane scieki nie są one wybierane juz ponad tydzień to grozi epidemią a jest tak na ulicy C-E-G-l-L-A-N-E-J we Włocławku .Może przydałaby się kontrol Sanepidu .
Komentarzy0
Wyświetleń687
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~mandragonaWłocławek
Mam pytanie ,czy p. Sobolewski nie pije zamało? Potem na
Mam pytanie ,czy p. Sobolewski nie pije zamało? Potem na sesji takie nerwy i odzywki. Nara_ziut
Komentarzy1
Wyświetleń808
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Jak zwykle wszyscy mają rację Komentarz do artykułu
Jak zwykle wszyscy mają rację Komentarz do artykułu "Zamiast piłki wolą komputer" (Nowości włocławskie / 16.04.2008) Fakt nr 1. Są nauczyciele źle prowadzący zajęcia wf. Fakt nr 2. Są naiwni i lekkomyślni rodzice. Fakt nr 3. Są dzieci i młodzież, którym się nie chce rozwijać fizycznie. Fakt nr 4. Są dzieci i...
Komentarzy0
Wyświetleń647
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
ludzie czy moze wie ktos jak powinna sformulowana byc umowa
ludzie czy moze wie ktos jak powinna sformulowana byc umowa dla osob pracujacych w ;systemiie czterobrygadowym; mam umowe o prace w ktorej mowa jest jedynie o systemie zmianowym niema tam mowy o pracy w soboty niedziele i swieta jak reguluja to przepisy kodeksu pracy i jak powino to byc wynagradzane pozdrawiam i czekam na pomocne informacje
Komentarzy1
Wyświetleń862
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~tomekWłocławek
Oni są ustwieni. Od lat we Włocławku pseudoelity
Oni są ustwieni. Od lat we Włocławku pseudoelity popierające Lewicę oraz inne towarzystwa wzajemnej adoracji opanowały najlepsze posady w urzędach,bankach,spółkach miejskich,a ostatnio w administracjach szkół i uczelni.W zamian za dotychczasowe "zasługi" w rozwoju szkolnictwa ,niektórym udało się "zrobić" doktoraty.Nawet zadbano...
Komentarzy3
Wyświetleń964
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~tubiśWłocławek
Moja matka mieszka w bloku komunalnym na Kruszyńskiej 41.
Moja matka mieszka w bloku komunalnym na Kruszyńskiej 41. Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego w tym budynku od roku nikt nie posprzątał klatek schodowych? Kto za to odpowiada ?? Brud i bałagan jest kosmiczny. No chyba ze matka się zlituje i sprzątnie sama. Nie w tym jednak rzecz aby była sprzątaczką dla całego budynku. Przecież...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~HubWłocławek
W związku z informacją o remoncie i wyposażeniu sali
W związku z informacją o remoncie i wyposażeniu sali konferencyjnej nr 4 w ratuszu za 600 tys. PLN mam kilka uwag do Pani rzecznik, Moniki Budzeniusz. Szanowna Pani rzecznik. Popełnia Pani kilka błędów. Po pierwsze. W związku z kłopotami z liczeniem głosów w poprzedniej kadencji, radny Krzysztof Grządziel oficjalnie na jednej z...
Komentarzy2
Wyświetleń881
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Polski super bubel zamiast unijnego luksusu. Z
Polski super bubel zamiast unijnego luksusu. Z uwagą przeczytałem w ostatnim „Pulsie Regionu” artykuł Eweliny Piotrowskiej p.t. „Unijny wymóg i bubel!”. Wiele w nim prawdy, ale nie cała. Znacznie więcej jest w nim spraw niezrozumiałych a może nawet świadomych kłamstw. Dlatego postanowiłem go...
Komentarzy3
Wyświetleń941
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Ceny będą spadać, coraz więcej firm, które zarobiają
Ceny będą spadać, coraz więcej firm, które zarobiają krocie na tym naganianiu próbuje omotać ludzi, mówiąc, że to stabilizacja i zaraz będą kolejne wzrosty, obudzcie sie ludzie, wylacznie te swoje tvn na tydzien, nie wlaczajcie telewizji i nie czytajcie tych artykulow sponsoringiem, i patrzcie trzezwo, nakrecaja was i to jest...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~AndrianWłocławek
Wiceprezydenci-aut. P.Pałucki ma pecha w doborze swoich
Wiceprezydenci-aut. P.Pałucki ma pecha w doborze swoich współpracowników. I- w-ce miał "załatwiać"hurtem pieniądze z dotacji unijnych, ale jak do tej pory poza nadwymiarowym nr.kołnierzyka niczym się nie wyróżnia. Pozostali również"siedzą" cicho aby się nie narazić radnym.
Komentarzy1
Wyświetleń847
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Włocławek
GDYBY TO NIE BYŁA POLSKA TYLKO NORMALNY CYWILIZOWANY KRAJ TO
GDYBY TO NIE BYŁA POLSKA TYLKO NORMALNY CYWILIZOWANY KRAJ TO JUZ DAWNO GOŚC BY MIAŁ POZAMIATANE JAK BY DOSTAŁ OGROMNĄ KARE ZA KOPCENIE Z KOMINA.... ALE NIESTETY TO TYLKO POLSKA GDZIE MOZNA WSZYSTKO...
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~negocjatorWłocławek
Jak zwykle nikogo nie interesuje ten problem.W Ochronie
Jak zwykle nikogo nie interesuje ten problem.W Ochronie Środowiska twierdzą ,że nie w tym zakresie żadnych przepisów,które zabraniałyby spalenia w piecach śmieci.Oczywiście w Sejmie od lat nikt nie chce zająć się tym problemem-podobnie w przypadku tzw."przykrych zapachów". Gdyby nawet chcieli kogoś przyłapać,to są...
Komentarzy0
Wyświetleń637
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~@Włocławek
To kolego masz problem,przebudowa komina nic nie pomoze,nawet
To kolego masz problem,przebudowa komina nic nie pomoze,nawet podwyzszenie go,jak dym leci uzaleznione jest od cisnienia powietrza.Zauwaz ze raz leci do gory raz sie poklada.Jesli komin zostal pobudowany zgodnie z planem to marne szanse.Co moge Ci poradzic, zauwaz moze pali smieciami,a jeszcze gorzej jak pali szmatami z lumpeksu jest okropny...
Komentarzy0
Wyświetleń748
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ZbyszekWłocławek
MAM PROSBE .. CZY ORIENTUJE SIE KTOS W PRAWIE DOTYCZACYM
MAM PROSBE .. CZY ORIENTUJE SIE KTOS W PRAWIE DOTYCZACYM PALENIA W KOMINACH ORAZ W JAKIEJ MINIMALNEJ ODLEGłOSCI OD BUDYNKU MIESZKALNEGO ( BLOKU 4 PIETROWEGO ) MOZE SIE ZNAJDOWAC TAKI KOPCACY KOMIN??? PONIEWAZ MIESZKAM PRZY TAKIM DOMKU ( CZYTAJ STARA RUINA ) Z KTOREGO WYDOBYWAJA SIE TAKIE CHMURY SMIERDZACEGO CZARNEGO DYMU ZE NIE MOZNA...
Komentarzy3
Wyświetleń982
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~NEGOCJATORWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA